BLOG

 • Lovering Alyans Çelik Ayrıcalığıyla Tanışın

  Çelik, son derece sağlam, kalıcı ve uzun yıllar boyunca tüm kombinlerinizle birlikte tamamlayıcı aksesuar olarak zevkle kullanabileceğiniz bir malzemedir. Ancak, çelik üretiminde hem uluslararası piyasada, hem de ülkemizde birden fazla kalite standardı kullanılmaktadır.

  Bu standartlar, başlıca, 304L ve 316L çelik başlıkları altında ikiye ayrılabilir. 304L çelik, sanayi tipi kullanım için geliştirilmiş bir malzeme olup, içeriğinde düşük miktarda nikel barındırmaktadır. Bu materyal, içeriğinde dolgu malzemesi olarak kullanılan nikel yüzünden, paslanma, aşınma, korozyon gibi dış e...

 • Zamana Ayak Uydur

  Aksesuarlar modanın temel taşlarındandır. Öyle ki taşları keser parlatır göz kamaştırıcı şekillere büründürür giysilerimizi takılarımızı süsleriz. Pahalı ve nadir bulunanları üzerimizde taşımanın verdiği haz başka olsa da imitasyonlar ve ışıltılı değersiz taşlar da hem bayanlar hem erkekler arasında revaştalar.

  L...

 • Neden Çelik Alyans?

  Love Ring 316L çelik, mücevherat dünyasında hızla popülerlik kazanıyor, neden 316L çelik alyans ve aksesuar kullanmalısınız?

  Altın ve gümüş piyasasında durmaksızın değişen fiyatlar, altın ve gümüşün değerindeki önlenemeyen iniş ve çıkışlar, ayrıca bu iki materyalin sıklıkla alerji ve sağlık sorunlarına neden olabilme potansiyeli, hem nişanlı çiftleri, hem de modayı yakından tanıyan trend takipçilerini, daha kolay ulaşılabilir metalden üretilen alternatif alyans ve aksesuar arayışına itiyor.

  Bu süreçte, işlenmiş metalin getirdiği şıklık, ışıltı ve ayrıcalıktan hoşlanan...

 • Akrep ve Yelkovan

  Akrep ile Yekovan gibi hiç ayrılmayan çiftlere uyumlu kol saatleriniz LoveWatch’ tan…

  Zamanın birinde diye başlar ya masallar bizde yazımıza böyle başlayalım. Her anın zaman dilimindeki matematiksel sonucudur saatin tek görevi. Bizlere zamanı gösteren iki de memuru vardır. Biri akrep biri yelkovan. B...

 • LoveRing 316L Çelik Yüzük Bakımı

  Çelik, dayanıklılığı, kalıcılığı ve şıklığı ile, bir çok moda ve trend meraklısı tarafından altın ve gümüş yerine tercih edilen bir takı tasarım malzemesidir. Üstelik rakiplerine göre daha ekonomik maliyetler ile satın alınabileceğinden, altın ve gümüş aksesuarlarınıza oranla daha çok sayıda çelik aksesuar sahibi olabilir, özel günleriniz için o kombine özel olarak tasarlayacağınız çelik takı ve aksesuar kombinleri yapabilirsiniz.

  Rakipleri olan gümüş ve altın gibi materyallere oranla çok daha az bakım gerektiren çeliğin, yine de geniş aralıklarla küçük bir bakım görmesi, çelik...

Newsletter
Leaving your mail our e-newsletter list can be aware of our own!

All rights reserved. © 2017