BLOG

 • Lovering Alyans Çelik Ayrıcalığıyla Tanışın

  Çelik, son derece sağlam, kalıcı ve uzun yıllar boyunca tüm kombinlerinizle birlikte tamamlayıcı aksesuar olarak zevkle kullanabileceğiniz bir malzemedir. Ancak, çelik üretiminde hem uluslararası piyasada, hem de ülkemizde birden fazla kalite standardı kullanılmaktadır.

  Bu standartlar, başlıca, 304L ve 316L çelik başlıkları altında ikiye ayrılabilir. 304L çelik, sanayi tipi kullanım için geliştirilmiş bir malzeme olup, içeriğinde düşük miktarda nikel barındırmaktadır. Bu materyal, içeriğinde dolgu malzemesi olarak kullanılan nikel yüzünden, paslanma, aşınma, korozyon gibi dış e...

 • Neden Çelik Alyans?

  Love Ring 316L çelik, mücevherat dünyasında hızla popülerlik kazanıyor, neden 316L çelik alyans ve aksesuar kullanmalısınız?

  Altın ve gümüş piyasasında durmaksızın değişen fiyatlar, altın ve gümüşün değerindeki önlenemeyen iniş ve çıkışlar, ayrıca bu iki materyalin sıklıkla alerji ve sağlık sorunlarına neden olabilme potansiyeli, hem nişanlı çiftleri, hem de modayı yakından tanıyan trend takipçilerini, daha kolay ulaşılabilir metalden üretilen alternatif alyans ve aksesuar arayışına itiyor.

  Bu süreçte, işlenmiş metalin getirdiği şıklık, ışıltı ve ayrıcalıktan hoşlanan...

 • LoveRing 316L Çelik Yüzük Bakımı

  Çelik, dayanıklılığı, kalıcılığı ve şıklığı ile, bir çok moda ve trend meraklısı tarafından altın ve gümüş yerine tercih edilen bir takı tasarım malzemesidir. Üstelik rakiplerine göre daha ekonomik maliyetler ile satın alınabileceğinden, altın ve gümüş aksesuarlarınıza oranla daha çok sayıda çelik aksesuar sahibi olabilir, özel günleriniz için o kombine özel olarak tasarlayacağınız çelik takı ve aksesuar kombinleri yapabilirsiniz.

  Rakipleri olan gümüş ve altın gibi materyallere oranla çok daha az bakım gerektiren çeliğin, yine de geniş aralıklarla küçük bir bakım görmesi, çelik...

 • Kıyafetinize Uygun Çelik Alyans

  Alyanslar hem evliliğin hem de nişanın en önemli unsurlarından ve ömür boyu taşınan aksesuarlar olması sebebiyle her çift için alyans seçimi büyük bir önem taşıyor. Son yıllarda alyans modasında yaşanan hızlı değişimin en dikkat çekici parçasıysa tabi ki çelik alyans trendi. Klasikleşmiş ve demode alyanslar yerine çok daha modern görünüme sahip olan çelik alyanslar gün geçtikçe daha fazla çiftin tercihi olmayı başarıyor.

  Hem dayanıklı hem şık

  Çelik alyansların...

 • Altına Alternatif Hediyelik Ürün

  Altına Alternatif Hediyelik Ürün

  Kadınlar için hediye her zaman değerlidir. Alacağınız hediyenin ne boyutu, ne de ücreti onlar için önemsiz ayrıntılar arasında yer alır. Altın ise erkekler için kadınlara verilebilecek hediyeler arasında akla ilk gelen seçenektir. Ama artık klişelerden sıkıldıysanız ve annenize, kız arkadaşınıza veya eşinize güzel, değişik bir hediye almak istiyorsanız altına alternatif olarak hediyelik ürün seçenekleri sunmak istiyoruz.

  En İyi Hediye; Yüzük!

  Kadınlar için en ideal ve en iyi hediye seçenekler...

Bizi Takip Edin
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
% 70 lere varan indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun

Aşk ve sevgiyle sadece yüzük alanında müşterilerimizin isteklerine karşılık veriyoruz. Lovering adıyla özel başlangıçlarda sonsuzluğu amaçlayan müşterilerimize, uzun ömürlü ve kaliteli ürünler sunuyoruz