İade Koşulları

- Siparişlerinizin teslimat süresi , ödemenin yapılmasından itibaren AZAMİ 3 iş günüdür.

 

DEĞİŞİM VE İADE ŞARTLARI

-Kargo şirketinin teslimatı sırasında, paketinizin zarar gördüğünü düşünüyorsanız, teslim almayıp, kargo elemanı yanınızdayken paketi açınız. Eğer ürün zarar görmüşse, siparişinizi, kargo elemanına tutanak tutturarak iade ediniz. Hasarlı olarak teslim aldığınız ürünleri, aynı gün içinde, [email protected].tr adresi veya +90 (212) 528 33 75 numaralı telefon vasıtasıyla, müşteri temsilcilerimize muhakkak bildiriniz.

Daha sonradan göndereceğiniz hasarlı ürünlerin değişimi ve iadesi kabul edilmeyecektir.

-Kullanılmamış ve zarar görmemiş ürünleri, size teslim edilen biçimde, tüm içeriğiyle beraber değişim için 15 gün , iade için 7 gün içerisinde gönderebilirsiniz. Kullanılmış, hasara uğramış, kutusu, garanti belgesi veya kargo poşetinin ön yüzünde bulunan orijinal faturası eksik olan ya da değişim için 15 günü, iade için 7 günü aşmış ürünlerin iadesi veya değişimi yapılamaz.

-Yapacağınız iade ve değişimleri , [email protected].tr adresine yazarak ya da +90 (212) 528 33 75 numaralı çağrı merkezimizi arayarak muhakkak bildiriniz.

-İade ve değişim süreçleri hakkında, +90 (212) 528 33 75  numaralı telefonu arayarak, müşteri temsilcinizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

-İade ve değişimlerde kargo ücretleri müşteriye aittir. Sadece ayıplı ürünlerin kargo ücreti şirketimiz tarafından ödenecektir. Bu durumlarda yapılan "alıcı ödemeli" gönderiler kabul edilmeyecektir.

-Kapıda Ödeme kargoların iadesinde ödenen komisyon geri iade edilmez ( komisyon bedeli kargo firması tarafından alınmaktadır), sadece ürün bedelinin iadesi yapılır. 

-İade işlemlerinde, kredi kartı ile satın alınan ürünlerin ücretleri, banka tarafından iade edilir. Taksitli alımlarda, iadeniz banka tarafından taksitli olarak yapılmaktadır. Ürün bedeli havale ile ödenmişse iade tutarı, hesabınıza 7 iş günü içinde yapılacaktır.

-Kullanım sırasında oluşacak ürün arızaları için, +90 (212) 528 33 75 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcilerimizle bağlantıya geçiniz.

Bizi Takip Edin
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
% 70 lere varan indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun

Aşk ve sevgiyle sadece yüzük alanında müşterilerimizin isteklerine karşılık veriyoruz. Lovering adıyla özel başlangıçlarda sonsuzluğu amaçlayan müşterilerimize, uzun ömürlü ve kaliteli ürünler sunuyoruz