Hakkımızda

LOVERİNG

Kurulma amacı değerli madenlerin devamlı yükselmesi  sebebiyle tüketicinin alyans ve takı ihtiyacını daha modern ve estetik ve ekonomik anlamda karşılanması amacıyla 2009 kurulmuştur. Şirketin ürünleri değerli ,yarı değerli ve çelik olmak üzere üç farklı materyallerden  üretilmekte veya ithal edilmektedir.

MİSYON ; 
Yükselen ÇELİK TAKI ve TAKI sektöründe; yüksek kalite ve özgün tasarımlar içeren ürünlerin yer aldığı markamız  LOVERİNG olarak, iç piyasada üstün hizmet ve marka değerimizi devamlı geliştirmek, gücünü arttırmaktır. 

Ürün, hizmet, marka ve kalite değerlerimize göstermiş olduğumuz hassasiyetle müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi, satış öncesi ve sonrası her aşamada müşterimize hissettirmek ve devamlılığını sağlamaktır. 

VİZYON: 
Köklü deneyimlerimizin ışığında LOVERİNG TİC.LTD olarak; Türkiye pazarında göstermiş olduğumuz büyümenin; mevcut TAKI, ALYANS modellerimizle uzun süreli devamını sağlayarak, yerli marka kimliğimizi uluslararası platforma taşımaktır. 

Tercih edilen toptan satış deneyimimizi satış noktalarımızda nihai tüketici müşterilerimize farkı yaşatarak kalıcı etkinliğimizi hissettirmek,

Pazarlamadaki lider kimliğimizi üstün markalar birliği kimliğimizle birleştirerek Türkiye pazarında güçlü organizasyona sahip olmayı benimsemekteyiz . 

 

Bizi Takip Edin
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
% 70 lere varan indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun

Aşk ve sevgiyle sadece yüzük alanında müşterilerimizin isteklerine karşılık veriyoruz. Lovering adıyla özel başlangıçlarda sonsuzluğu amaçlayan müşterilerimize, uzun ömürlü ve kaliteli ürünler sunuyoruz