Hakkımızda

Lovering ailesi olarak 2009 yılında ürettiğimiz , ithal ettiğimiz en yenilikçi, modern alyans ve yüzükleri başta tüm ülkemizde yüzük severler ile buluşturmak amacı yola çıktık. Yüzüğe olan aşkımız, idealist bakış açımız ve değerli ekibimiz sayesinde kalite ve şıklığın adresi olmaktan vazgeçmedik. Öyle ki ismimiz de yüzüğe olan aşkımızdan doğmuştur.
Lovering yüzük denildiğinde, hizmete başladığımız ilk günden bugüne kadar geçirdiğimiz yolculukta bu alandaki uzmanlığımız sayesinde ,kaliteli ürün , güvenli satış ve satış sonrası devam eden hizmet güvencesi akla gelmektedir.
Perakende müşterilerimizin yoğun talebi üzerine 2015 yılında online satış hizmetini başlatmış bulunmaktayız. Aşkla tasarladığımız ürünlerimiz ile , Türkiyenin dört bir yanındaki siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Geçtiğimiz yıllarda bu himzetin yelpazesini genişletme kararı alarak, uzmanlığımız çerçevesinde alyans kategorimize yenilerini ekledik.Şimdi sizlere pırlanta , altın ve gümüş madenlerinde de hizmet vermekteyiz. 

Perakende satışımızın yanı sıra 500 e yakın satış noktasında toptan olarak hizmet vermekteyiz. Sürekli yenilenen çok sayıda model seçeneklerimize hem online sitemizden hem de seçkin satış noktalarımızdan ulaşabilirsiniz.
Aşk ve sevgiyle sadece yüzük alanında müşterilerimizin isteklerine karşılık veriyoruz. Lovering adıyla özel başlangıçlarda sonsuzluğu amaçlayan müşterilerimize, uzun ömürlü ve kaliteli ürünler sunuyoruz
Türkiyede Yüzük = Lovering

Misyonumuz
Özel günlerinizde taşımaya başlayacağınız alyans seçiminizde size en uygun fırsatlar ile hizmetler sunmaktayız. Ayrıca kaliteli ürünler ile uzun süreli kullanım için çalışmaktayız. Yüzüğe aşk katmak için çıktığımız bu yolda altın, pırlanta ve gümüş yüzüklerde modern bir hizmet kalitesini benimsemiş durumdayız. Türkiye’ nin en geniş yelpazeye sahip olan Lovering, sizlerden aldığı güçle giderek büyümektedir.
Vizyonumuz
Türkiye’ de yüzüğün lideri olan marka olmak için 2009 dan beri deneyimli bir satış politikasını vizyon almış bulunmaktayız. Sizlere Türkiye’ nin en kaliteli yüzük markası olarak hizmet vermeye çalışıyoruz. 10 yıllık deneyimimiz sayesinde müşterilerimizin ne istediğini çok iyi biliyoruz. Yenilikçi duruşumuz ile sitemizde modern tasarımlara yer vermekteyiz. Birçok kaliteli koleksiyonu ve yüzük çeşidini Lovering markası altında bulabilirsiniz. Ürün kategorilerimizde pırlanta ve gümüş yüzük denilince akla gelen her çeşit tasarımda yüzük bulunmaktadır. Farklı beklenti ve bütçelere uygun olarak aradığınız yüzüğü kolayca bulabilirsiniz. Pırlanta yüzükler, gümüş yüzükler, çelik yüzükler ve özel koleksiyonlar sitemizde yerini almıştır. Çiftleri birbirine bağlayan en önemli aksesuar yüzük olduğu için, bu bilinçle online olarak çift yüzüğü satışımız da bulunmaktadır. Sizlere kişiye özel modern ürünler ile hizmet vermekteyiz.
Kurumsal vizyonumuz ve sahip olduğumuz deneyime bağlı kalarak, sektörün yenilikçi fikirlerini takip ediyoruz. Gelişerek kalitemizi ön plana çıkarmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize uygun fiyatlı özel ürünler sunma konusunda kendimize güveniyoruz. Lovering adıyla sizleri aşkla buluşan yüzüklerimizi taşımaya davet ediyoruz. Kendinize özel ürünleri rahatlıkla bulacağınız yeni yüzümüzle karşınızdayız. Hediye paketi seçeneği, parmağınıza uygun olarak hazırlanan özel ölçülü yüzükler ve %100 Lovering garantisi ile lider marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Newsletter
Leaving your mail our e-newsletter list can be aware of our own!

All rights reserved. © 2017